Leadership Indianapolis
Programs
Stanley K. Lacy Executive Leadership Series®

 

SKL Class I

Moderator

Jack Dustman

 

Morris Adams

Peter J. Barrick

Robert Brafford

William L. Elder, Jr.

Christopher J. Everett

Michael E. Flinn

Carole Garstang

Steven W. Hale

Janet I. Harris

Ann M. Overturf Kittle

John L. Kittle

William E. Klenk

Andre B. Lacy

James Litten

Joseph R. Minnis

Raymond W. Mitchell

Howard H. Redding

Lee C. Tashjian

James P. Wiley

SKL Class II

Moderator

Alexander Carroll

 

Hugh J. Baker, III

Allen D. Booth

Mary E. Busch

James D. Calhoun

John L. Chesterfield

Juan A. Craig

Dan R. DeMars

Kelly J. Flynn

John O. Foley

Thomas R. Freas

Jo Ann Lynch

Lloyd C. Lyons

Thomas F. Olsen

John E. D. Peacock, Jr.

James A. Rodefeld

Phillip S. Scheffsky

James C. Schields

David V. Sears

Michael E. Shriner

Fred C. Tucker, III

David L. Whalley

SKL Class III

Moderator

Carl R. Dortch

 

Barry Allen

Bruce D. Allman

John E. Bailey

Charles M. Blair

Amos C. Brown

Thomas A. Dwyer

Stephen Gioe

Robert D. Gredys

Joseph Hale, Jr.

Jackson Hazelwood, Jr.

Robbie Y. Kestner

Katharine M. Kruse

Donald L. Lindemann

Shelley Lloyd-Hankinson

Robert D. Lowrie

Marjorie A. Lyles

Scott McCrea

Nickey E. Morris

Randall D. Rogers

Thomas A. Schearer

Wayne S. Schmidt

Stephen J. Sullivan

Kent L. Wall

Sidney H. Weedman

Michael Wells

 

SKL Class IV

Moderator

Eugene Hibbs

 

Herbert A. Abbott, Jr.

William A. Brennan, III

Jacqueline L. Burton

Karen Lake Buttrey

Allan H. Dyer

Scott E. Evenbeck

Harry L. Gonso

Wayne E. Gresham

Michael L. Harrison

Thomas J. Hartz

Daniel T. Hasbrook

Abigail W. Hohmann

William I. Jenkins

Walter F. Kelly

Thomas A. King

John B. Kniesly

Charles Lieske

Rick O. Martin

Patrick J. O'Connor

Robert Schick

Jack R. Shaw

Beverly S. Simone

James F. Singleton

Michael P. Sweeney

William J. Turenne

SKL Class V

Moderator

Thomas Binford

 

Michael P. Alerding

Elaine E. Bedel, CFP

Kathryn G. Betley

Joseph L. Claypool

Bert L. Curry

David J. Dortch

Gil Hammond, Jr.

Daniel M. Hancock

Jeffrey L. Henry

Jamia Jasper Jacobsen

Bruce Jacobson

James T. Kienle, FAIA

Sandra K. Knapp

Martha D. Lamkin

Carl J. Lile

James Linder

Lee Lurton

William R. Neale

Alexander G. Peacock

Darrell C. Pike

Edward M. Pitkin

Russell B. Pulliam

Donna L. Reynolds

Nicholas Shelley

Patricia Turner-Smith

SKL Class VI

Moderator

Richard Ristine

 

Kent Agness

David W. Andrichik

Deborah L. Barnes

Alan J. Dansker

Robert E. Engle

Stephen A. Enkema

Steven M. Falender

John K. Freeman

David W. Goodrich

Allan B. Hubbard

Roger S. Hunt

Charles A. Knox

Gerald A. Kosene

James M. McClelland

Mark Miles

Marsha Oliver

Patricia A. Quinn

Lawrence M. Reuben

Raymond J. Schnorr, Jr.

Ruth E. Sheeler

David J. Smith, Jr.

James F. Sturman

Robert D. Swhier

Wendell J. Walls

Martha S. West

 

SKL Class VII

Moderator

H. Jack Baker

 

James A. Adams

Wayne O. Adams, III

Roderick Bohannan

Bain J. Farris

Craig Hitchcock

Diahann D. Hollowell

Essie Fagan Johnson

Thomas K. Ley

Lewis D. Locke, Jr.

Ben Lytle

Heather McPherson

John M. Moses

John S. Myrland

Barbara Perry

James L. Petersen

Paul S. Petticrew

Carl A. Rhodes

Victoria R. Saunders

Katherine Tyler Scott

Rebecca M. Shanahan

Dennis D. Sheets

Thomas R. Stadler

David L. Summers

George P. Sweet

Timothy T. Wright

 

SKL Class VIII

Moderator

Donald Tanselle

 

R. James Alerding, Jr.

John V. Barnett, Jr.

Patrick Callahan

James S. Chesterfield

E. Ronald Culp

Michael E. Earley

James S. Eiteljorg

Sandra E. Emmanuel

Thomas D. Franklin, Jr.

Louis E. Gerig

Barbara L. Gurwitz

Stephen P. Hokanson

Pegg Kennedy

Elizabeth J. Kraft Meek

Toby Malichi

Michael D. Moriarty

Dale Neuburger

Daniel J. O'Malia

Bea Overton

David H. Partenheimer

Jean Richcreek

Jill B. Robertson

Michael W. Rodman

Hans W. Steck

John R. Stewart

Leslie Zwirn

 

SKL Class IX

Moderator

Fred Tucker, Jr.

 

Richard N. Bell

Robert K. Bellamy

Brenda Brasher

James D. Bremner

Patrick E. Cheseborough

Carol Warren Collins

Yolande M. Williams Gilbert

J. Stewart Goodwin

Dorothy J. Jones

James D. Kemper

Sue Lerchen

Patrick W. Long

Kathleen A. McClanahan-Gruhl

Virginia P. Merkel

Thomas L. Merklinger

Kenneth C. Morgan

Craig W. Mullins

Yvonne Perkins

George Pillow

John W. Purcell

Kay Browning Rader

Charles A. Richmond

Wallace R. Yakey, Jr.

Lynn R. Youngblood

Gerald W. Zimmerman

SKL Class X

Moderator

Gene Sease

 

Jarnell Burks-Craig

Nancy L. Comiskey

Lesa A. Dietrick

Robert Donaldson

Patrick J. Early

Geoffrey P. Gooch

Guy R. Harper

Marjorie E. Herald

Thomas A. Hiatt

Suzanne Kasler

James S. Kirsch

Christopher P. LaMothe

Kyle E. Lanham

Joy McDuffie-Mackins

Mark E. Moore

R. Matthew Neff

William F. O'Donnell

Thomas M. O'Neil

Michael F. Petrie

Karen J. Reynolds

Billie J. Scott

Michael W. Wells

Wilmer A. West

Donald R. Williams

Gary H. Wright

SKL Class XI

Moderator

Glenn Irwin

 

Daniel Appel

Michael R. Becher

Brian C. Bosma

William A. Browne, Jr.

William S. Connor

Karen Gentleman

Melissa E. Hickman

David L. Johnson

Vernon L. Johnson, Jr.

Robert E. Knowling

Sally Lanham

John S. Leemhuis

Martha A. Miles

Michael A. Peterson

Fred B. Price

Dixon Rich

Steven C. Robinson

Jeffrey R. Slaughter

Stephen D. Smith

Dianne M. Wagner

Steven A. Wagner

George L. Walker

Elizabeth Wiersma

Christine Woodward-Duncan

Bart York

SKL Class XII

Moderator

Richard B. DeMars

 

Lisa Brenner Allen

Marcia G. Bennett

Thomas L. Brown

Matthew B. Carter

Shelley J. Chamberlain

Ernest G. Condra, Jr.

Curtis L. Coonrod

John R. Curtis

Mark DeFabis

Pamela C. Disser

Ellen Engleman Conners

Richard E. Hester

Beverly G. Hudnut

Susan E. Humphrey

David E. Jose

Lynne M. McMahan

Kurt K. Meyer

Kathryn A. Minx

Robert L. Nibbs

Kevin G. O'Keefe

Thomas J. Piratzky

Dale Scott

John D. Short

Leo N. Stenz

Mary Jo Woodside

 

SKL Class XIII

Moderator

Frank Walker

 

Anne Slaughter Andrew

Beth A. Brooke

Mary Ann Browning

David Dann

Beverly Mukes Gaither

Shirl E. Gilbert

Judith Ann Hawley-Conley

Louis S. Hensley, III

Rebecca O. Kendall

Sandra D. Leek

Raymond G. Lewis

Michael G. Martin

Mark McGuffie

Thomas E. O'Brien

James A. Pease

Julie R. Pope

Victor H. Ruthig

David G. Sease

Myra C. Selby

William R. Shipley

Frank Sullivan, Jr.

Jeffrey A. Terp, APR, CFRE

Judith Warren

William M. Winters

Michael L. Wright

 

SKL Class XIV

Moderator

Sallie Rowland

 

Mark W. Boyce

George A. Buskirk, Jr.

Charles K. Clevenger

Lisa Cole

Daniel Disser

Lynn M. Fridell

Cheri A. Harris

Steven R. Hazelbaker

Vicki Mech Hester

Dean M. Illingworth

Sylvia B. Kelly

Daniel J. Lueders

Arthur A. Marsh

Byron Mason

Margaret M. Maxwell

Paula Parker-Sawyers

June Rimmer

Roberta L. Ross

Michael S. Russo

Herbert Simpson, II

Pamela R. Smith

William B. Stephan

John W. Tanselle

Steven F. Walker

Emily Wren

 

SKL Class XV

Moderator

Andre B. Lacy

 

David H. Arland

Cynthia E. Bates

Richard L. Belser

James E. Campbell

Jeb A. Conrad

David B. Girton, Sr.

Mark A. Hamilton

Cecilia G. Hawkins

Thomas Houlihan

Mark Huffer

Greg Jacoby

Patrick B. Lindley

Alan L. McLaughlin

Jeffrey A. Myers

Daniel E. Neufelder

Ernest Newborn

Anne Peterson

Jerome T. Piecuch

Deborah Blackwell Smith

Joel K. Stein

Marilyn R. Strawbridge

Lee Ann Vriesman

David P. Whitman

Kelcy M. Whitman

Catherine Tanner Wineland

SKL Class XVI

Moderator

Andrew Paine

 

Peter S. Beering

Timothy L. Boruff

Camilla Hull Brown

Douglas R. Brown

Wayne C. Burris

Norma L. Carter

Karen E. Christensen

Otto N. Frenzel, IV

Robert H. Frist

Harvey S. Kelly

Kimberly Graham Lee

Ted A. McKinney

David B. Millard

Angela Joyce Nealy

Julie Sommers Neuman

Neil Pickett

Elaine Roberts

Richard P. Roberts

Steven W. Robinson

Leslie R. Rubin

Bob Simonson

Douglas Townsend

K F. Williams

Edward L. Wills, Jr

Lloyd Wright

SKL Class XVII

Moderator

Ramon Humke

 

Bradford B. Boyd

Jeffrey Brown

Julia F. Crowe

Mark Day

Michael T. Dilts

Rosemary Dorsa

Michael J. Greitzer

Richard L. Harcourt

Colleen Heeter

Michael E. Jennings

Joset Wright Lloyd

Robert D. Long

Thomas K. McGowan

Patricia A. Oman

Edgar S. Payntor

Carla R. Poindexter

Damon L. Richards

Sheriee C. Shanklin

Frank T. Short

Martin L. Siddall

Mona Slaton

Elizabeth A. Smith

Mary E. Solada

Jeffrey B. Sturgis

Douglas Walker

 

SKL Class XVIII

Moderator

David Frick

 

Phillip A. Bounsall

Maxine L. Bryant

Ron D. Carpenter

Gary Chenault

Amy C. Davidoff

James Dimos

Marjorie W. Dorr

Bobbie Dougherty

Robert T. Glenn

Sheila Hoover

Susan R. Jones-Huffine

Priscilla D. Keith

David C. Kerr

Shawn P. Mulholland

Deena J. Nystrom

John Erik Orfield

Pamela J. Palmer

R. Michael Rian

Steven J. Riddle

Mark A. Roger

Roger H. Schmelzer

Deborah Seats

Laurie B. Tuttle

L. Alan Whaley

SKL Class XIX

Moderator

Robert Clark

 

Janet L. Allen

Maurice M. Boler

Julie Burns

Andrew B. Buroker

Mary Beth Claus

Michael S. Curless

Roland M. Dorson

Debbie Dreiband

Jeffrey A. Harrison

Andrew J. Hine

Denise Halford Holder

Linda M. Krevda

Daniel J. Lee

Cheryl Guindon McBride

Steven P. Osborn, P.E., S.E.

Lawrence B. Palmer

Anthony Prather

Rand D. Richey

Anthony L. Schneider

Stephen L. Scott

Jennifer Schmits Thomas

Kevin Turner

Edward J. Valdettaro

Julie A. Vincent

SKL Class XX

Moderator

Jack Shaw

 

Dean A. Black

Helen L. Brown

Diane C. Debevec

Mindy Reynolds Ford

Wayne A. Harris

Gwendolyn M. Horth

James L. Jay

Cathy A. Langham-Kocerha

Mark Lawrance

Karen Ann P. Lloyd

Susan F. Matthews

Mary J. Minix

Michael D. Napariu

Marya Overby, Esq.

Beverly A. Rella

Anita G. Rogers

Laura Rossiter

Daniel E. Sease

Michael R. Semler

Ute Karoline Sisler

Samuel Valencia

Smoke Wallin

Stacy A. Wells

Susan Brock Williams

Robert M. Wineland

SKL Class XXI

Moderator

Yvonne Shaheen

 

Terry W. Anker

Bradley B. Chambers

Kevin L. Downey

John P. Fencl

Lisa T. Hamilton

Lisa R. Hayes

Carlene D. Heeter

Jill E. Henry

Sandra Herron

Steven K. Humke

Kelli J. Jack

Victoria N. Kennedy

Loretta Kroin

Cynthia Longest

Robert J. Marcus

Deborah R. New

Geoffrey D. Odle

Brian Payne

John Ruppe

Walter J. Scheid

William B. Sharkey

Jane Ann Stautz

Susan P. Swayze

Steven W. Thornton

Danielle Walker

 

SKL Class XXII

Moderator

Michael Maurer

 

John J. Baker

Carol Ann Barrett

Donald F. Barrett

Shokrina Radpour Beering

Ned L. Broadwater

Barbara A. Cady

Timothy F. Coleman

Michele Paddock Dow

Kim A. Eckerle

Glenn M. Gareis, SPHR

Gary F. Hentschel

Denise Herd

Shelley R. Johnson

Robert S. Kaspar

Timothy J. Maginn

William T. Meador

Ann M. Merkel

Edwin P. Mysogland

Robert P. Palmer

Marcia E. Pierce

Sandra Cha Sifferlen

Bobbi A. Taylor

Emily A. West

Lynaire E. White

Barry Wood

 

SKL Class XXIII

Moderator

Robert H. Reynolds

 

Tony Brown

Tyrone F. Chandler

Elizabeth Domholdt

John A. Elliott

Deborah L. Ellman

Gregory D. Fennig

Duane E. Geiger

Gregg Gillman

Mark B. Gramelspacher

Shelley M. Hunter

Gary G. Kleinrichert

Debra S. Kunce

Suzann Weber Lupton

William J. McCarthy

Robert C. McDonald

Patricia Roe

David V. Roth

Glenda J. Russell

Edward G. Sagebiel

Christopher L. Seger

James R. Sweeney

David R. Warshauer

Joseph E. Whitsett

Ben D. Wilhelm

Margaret A. Wood

SKL Class XXIV

Moderator

Joe Slash

 

James H. Art

Jennifer Pope Baker

Kathy Cabello

J. Jeffrey Castell

Carolyn M. Coleman

Michele Dole

Ronald E. Dow

Valita M. Fredland

Kristian E. Gaynor

Karen S. Gerkin

Marcia Jay

Todd H. Leyden

Robert A. MacPherson

Brian Mann

Joseph H. Marxer

Sally Bindley Millman

Connie Molland

Charlie Morgan

Shannon Morris

Vicki Perkins

J. Daniel Philpott

Kristen Rollison

Anthony Steinhardt, III

Terrence P. Sweeney

Boyd R. Zoccola

SKL Class XXV

Moderator

Jim Morris

 

Julie L. Baade

Bryan H. Babb

John E. Ball

Dennis E. Bland

Matthew C. Breman

Bill Brooks

Gregory W. Charleston

Brent S. Claymon

John A. Crisp, SIOR

Brian C. Crist

Jane A. Gehlhausen

Kevin P. Hunt

Meg King

Amy S. Kotzbauer

Jennie L. LaReau

David M. Leonard

Mike Lewinski

Laura M. Long

Laura Musall

Tom Peck

Drew Soshnick

Joanna Niehoff Tuohy

Tom Wadelton

Joyce Warner

Jeff Willman

SKL Class XXVI

Moderator

George Sweet

 

Keira Amstutz

Joseph M. Anderson

Adam Arceneaux

Michele C. Bisceglie

Lincoln S. Capstick, III

Patrick Cross

Tasker E. Day

Gregory B. Dentino

Joseph G. Eaton

Keith T. Gambrel

Patrick J. Gibbons

Kelley D. Gulley

Pete Harrington

Dijuana K. Lewis

Jeffrey M. Lozer

Lori Morris

Jon R. Owens

Katie Obremskey Reasoner

Daniel J. Riley

Sven C. Schumacher

Brian D. Smith

Todd Stacy

Sheila J. Triplett

Brian W. Upchurch

 

SKL Class XXVII

Moderator

Ben Lytle

 

John J. Andrews

Holiday W. Banta

Teresa Cotton Santos

Roberto Curci

Nicole M. Duncan

Kevin G. Flynn

Lynda M. Goeke

Eric A. Howard

Jennifer Elaine Jones

Yassir Karam

J.A. Lacy

Jennifer Butsch Petit

Joyce Q. Rogers

Eric J. Rowland

Bob Schultz

April Edwards Sellers

Brian A. Stemme

Steven Stolen

David Suess

Scot Swenberg

Joseph S. Therber

Molly Williams

H. Allen Wright, Jr.

Albert W. Wurster

Kelly Young

SKL Class XXVIII

Moderator

David Goodrich

 

Janet Campbell Baker

Jennifer E. Burk

Michael Ming Chow

Matthew S. Claymon

Cherry Cox

Luis Dominguez

Daniel P. Drexler

Robert L. Gauss

Sarah K. Hempstead

Christopher C. Hirschfeld

Wendy S. Horn

Lee Ann Hoy

Jill Robinson Kramer

Duane E. Lutz

Robert F. Marchesani, Jr.

Susan McKenna

Valory Myers

Beth Perdue Outland

Ersal Ozdemir

Bryan W. Poynter

Rodney S. Retzner

David M. Riley

Vince Todd, Jr.

SKL Class XXIX

Moderator

Gerald Bepko

 

D. Mark Barnhart

Laurie Blackburn

A. Richard M. Blaiklock

Scott A. Brown

U-Jung Choe

Brian D. Crandall

Michael Daniel

J. Scott Davison

Rebecca Dixon

David E. Forsell

Cheryl Hall-Russell

Bali Heir

Kelly Ivcevich Noga

Glen Kwok

Dave Lawrence

John W. Marske

Todd J. Maurer

Jillian McHenry

Scott W. Miller

Agapito E. Morgan

Mark Newman

Kostas A. Poulakidas

Cindy Schembre

Jenny Skehan

Kate Snedeker

SKL Class XXX

Moderator

Daniel F. Evans, Jr.

 

Kristin L. Altice

Tanasha L. Anders

Carol U. Baker

Tiffany L. Bogard

Katherine Connelly

Gina C. DelSanto

Chip Garver

Helen Kurlander Goldstein

Rajinder Heir

Anthony R. Jost

Mary Beth Kohart

Jennifer S. Lewellen

Heather Harris Macek

Keith M. Mason

Nicholas E. Mathioudakis

James W. Officer, III

Michelle S. O'Keefe

Timothy W. Oliver

Gail J. Payne

Marc T. Quigley

Scott Rigney

Brad Skillman

Kim White

Brian Williams

Kevin C. Woodhouse

SKL Class XXXI

Moderator

Mike Smith

 

Nelson D. Alexander

Katy Allen

Mark E. Douglas

Jennifer Dzwonar

Michelle Folz

Lisa C. Gomperts

Bill Harris

Debbie Hesse

Ronald S. Kautsky

Korlon L. Kilpatrick, II

Kevin M. Kohart

Peter L. Lacy

Lisa Leventhal

Crystal G. Livers-Powers

Greg Maurer

Kathleen M. McDonald

Richard Miles

Kendall Millard

Timothy K. O'Brien

Ana Pinto Maregatti

Chad A. Pittman

John Patrick Ryan

Aaron J. Schamp

Joseph L. Smith, Jr.

Suzanne Sweeney

SKL Class XXXII

Moderator

Tom King

 

Jeffrey Scott Ball

Judith L. Cebula

A. Scott Chinn

Kristine C. Danz

Thomas A. Dickey

M. Travis DiNicola

Mark Douglas Fisher

Juan Gonzalez

Sarah Harris

Robert F. Herzog

Daniel W. Hintz

Joan Isaac

Rebecca W. Jacklin

Steven L. Jones

Elizabeth Haber Lacy

David C. Lewis

Melanie Margolin

Tanya D. Marsh

Hugh M. McGowan

Andrew F. Noga

Ifeanyi Osili

Todd Thomas Pedersen

Julie Rowlas

Rafael Sanchez

Joanna Taft

SKL Class XXXIII

Moderator

Bart Peterson

 

Steve Appel

Scott Armstrong

Sonia S. Arnold

Linda D. Broadfoot

John M.T. Chavis, II

Katherine Coble

Christopher I. Day

Richard M. Ellery

Susan Finkam

Suzanne Robinson Gaidoo

Christie L. Gillespie

Amy M. Griman

Michelle Gwaltney

Andrew Kocher

David A. Lach

Andrea McGordon

Jimmie McMillian, Jr.

J. Andy Medley

Kevin J. Osburn

Mark D. Palmenter

Marisol Sanchez

Brandon Shelton

William Taft

Johnathon M. Willey

SKL Class XXXIV

Moderator

Martha Lamkin

 

Wade Achenbach

Ian Arnold

Tavonna Askew

Steven Bestard

Steve Campbell

Matthew Conrad

Claire Fiddian-Green

Elizabeth Garber

Tarik Glenn

Daniel Lechleiter

Gilbert Liu

Corrie Meyer

Marco Moreno

Steven Null

Scott Perez

John Perry

Marty Posch

Liberty Roberts

Todd Ryden

James Stehlik

Kelly Teller

Adam Thies

Dennis Trinkle

Donna Wilkinson

Nichole Wilson

SKL Class XXXV

Moderator

Roland Dorson

 

Anushree Bag

Ryan Brady

Ken Bubp

Carl Butler

Jamar Cobb-Dennard

Kevin Etzkorn

Kenneth Flora

Kären Haley

Carey Hamilton

Leisa Hills

Christopher Lake

Luke Leising

Jill Margetts

Michael Marker

Tadd Miller

Michael Miller

Patrick Murphy

John Papageorge

Misha Rabinowitch

Andy Sahm

Shariq Siddiqui

Kyle Simmerman

Erin Smith

Michelle Study-Campbell

Jennifer Terry

SKL Class XXXVI

Moderator

Teresa Lubbers

 

Angela Adams

Desma Belsaas

Jim Birge

Nick Bontreger

Brian Doak

Catherine Esselman

Natalie Guzman

Sarah Hawkins

LaTricia Hill-Chandler

Ryan Hornaday

Francesca Jarosz

Thomas John

Brandon Judkins

Mak Knowles

Susannah Koerber

Jill Lacy

Melissa Lamb Brown

David Leazenby

Kimberly McElroy-Jones

Pete Rimsans

Marsha Stone

Chasity Thompson

Elana Thompson

Travis Tucker

Anne Valentine

Kyra Wagoner

 

SKL Class XXXVII

Moderator

Chancellor Charles Bantz

 

Stephen Adams

Latoya Alexander

Beth Bechdol

Ehren Bingaman

Trent Cowles

Kim Brant

Tedd Grain

Nathan Hand

Michael Kaufmann

Chris King

Rebecca King

Luke Phenicie

Jim Macdonald

Erin Pipkin

Becca Polcz

Jennifer Pressley

Bryan Richards

Sherron Rogers

Angela Smith Jones

Jason Sturman

Jordan Updike

Sahara Williams

Shannon Williams

Corey Wilson

Amadou Yattassaye

SKL XXXVIII

Moderator

Sam Odle

 

Scenario Adebesin

Jessica Barth

Brad Beaubien

Andrew Black

Mitch Frazier

Lt. Col Shawn Gardner

Grant Goldman

Afia Griffith

Chris Herndon

Emily Krueger

Katie Meister Vicars

Lawren Mills

Jessica Moore

David Morgan

Matthew Morgan

Ryan Puckett

Ryan Rothacker

Jason Shelley

John Shertzer

Tanya Sovinski

Julia Whitehead

Kristal Williams

Jeffrey Wilson

Jeremiah Wise

SKL XXXIX

Moderator

Judge Sarah Evans Barker

 

Joshua Abel

Jason Andrews

Sarah Beth Aubrey

Tiffany Benedict Berkson

Jenifer Brown

Meredith Carbrey

Keri Dattilo

James Duke

Jenell Fairman

Gregory Fulk

Susan Haber

Katherine Hammer

Shawn Hitchcock

Sarah Holsapple

Denver Hutt

Malina Simone Jeffers

John Kunzer

LeRoy Lewis

Daniel Lopez

Ryan Marques

Emily Masengale

Aaron Reddington

Darshan Shah

George Srour

Mariatu Swayne

 

 

SKL Class XL

Moderator

Mark MIles

 

Jessica Castellanos

Andrea Ciobanu

Megan McKinney Cooper

Tory Flynn

Brent J. Freeman

Tom Hanley

Matthew Holley

Sharnell J. Johnson

Jack A. Lashenik

Emily Mack

Russell Menyhart

Matt Mindrum

Mandy M. Parris

Tony Pearson

Tasha Phelps

Kameelah Shaheed-Diallo

Bob Shaver

David A. Sklar

Loren A. Snyder

Justin Sufan

Scott Thomas Taylor

Marshawn Wolley

Ahmed S. Young

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

615 N. Alabama St.
Indianapolis, IN 46204
317.860.3670
info@leadershipindianapolis.com

copyright © Leadership Indianapolis